شركت #توليدی #تحقيقاتی #بازرگانی

شركت #توليدی #تحقيقاتی #بازرگانی

شركت #توليدی #تحقيقاتی #بازرگانی

سلامت دام

حفاظت از سلامت دام، حفاظت از آینده انسان است

         

         بیماری‌های دامی علاوه بر درد و رنج خود حیوان، جوامع فقیر جهانی را ویران می‌کند و به تجارت بین المللی آسیب می‌رساند. بیماری‌هایی که حیوانات را آلوده می‌کنند، انسان را هم آلوده می‌کنند. پیشگیری و کنترل بیماری‌های دامی باعث رشد اقتصادی، تقویت جوامع محلی و بهبود سلامت جوامع آسیب‌پذیر به ویژه جوانان و سالمندان می‌شود. همچنین تامین مواد غذایی سالم و کافی برای جمعیت رو به افزایش کره زمین به حیوانات دامی بستگی دارد. 

        واکسن‌های دامی نقش مهمی در حفاظت از سلامت حیوانات، سلامت عمومی، تامین کافی منابع غذایی و کاهش مصرف آنتی‌بیوتیک ها ایفا می کنند. واکسیناسیون بدون ابتلای حیوان به بیماری به تحریک سیستم پاسخ ایمنی کمک می کند. واکسیناسیون اقتصادی پایدار برای کشاورز فراهم می‌آورد. واکسیناسیون از انتقال و گسترش بیماری‌های مشترک بین حیوانات و همچنین بین حیوان و انسان جلوگیری می‌کند. همچنین واکسیناسیون با پیشگری از ابتلای دام به بیماری، یک روشی مقرون به صرفه است. 

          ادجوانت‌ها موادی هستند كه به عنوان مکمل در واكسن‌ها استفاده می‌شوند و با خصوصيات منحصر بفرد خود باعث افزايش تحريک سيستم ايمني، پايدار کردن ايمنی بدست آمده در طولانی مدت، كاهش دوز و كاهش تعداد تزريق می‌شوند. كاهش دوز باعث كاهش هزينه توليد براي توليد كننده و كاهش قيمت نهايی واكسن برای مصرف كننده می‌شود، كاهش تعداد تزريق موجب كاهش هزينه‌های دامدار می‌شود و تحريك سيستم ايمنی و پايداری آن بهره‌وری واكسيناسيون را افزايش می‌دهد.


ادجوانت‌های روغنی سری IBA

بمنظور کمک به محققین در توسعه واکسن‌های دامپزشکی و بهبود کارایی این واکسن‌ها، شرکت باران دارو تخصص و منابع خود را با هم ترکیب کرده است و مجموعه‌ای از ادجوانت‌های روغنی آماده‌ی مصرف در صنعت واکسن را توسعه داده است

سری ادجوانت IBA

ادجوانت های روغنی سری IBA از روغن معدنی با ویسکوزیته پایین به همراه امولسیفایر تشکیل شده است.