شركت #توليدی #تحقيقاتی #بازرگانی

شركت #توليدی #تحقيقاتی #بازرگانی

شركت #توليدی #تحقيقاتی #بازرگانی

ادجوانت روغنی

سری IBA

     شرکت باران دارو ادجوانت‌های روغنی مورد استفاده در واکسیناسیون دام را مورد تحقیق قرار داده است و این ادجوانت‌ها را با سری نام تجاری IBA توسعه داده است. در این سری از ادجوانت‌های روغنی از روغن معدنی استفاده شده است و خصوصیات این ادجوانت به خوبی تنظیم شده است تا علاوه بر فراهم آوردن ویسکوزیته پایین، پایداری، ایمنی و کارایی واکسن را تضمین کند. این ادجوانت‌ها بصورت امولسیون‌های آب در روغن (W/O)، امولسیون روغن در آب (O/W) و امولسیون‌ آب در روغن در آب (W/O/W) در نظر گرفته شده‌اند. 

IBA 70

ادجوانت آب در روغن (W/O)

      ادجوانت روغنی IBA 70 به عنوان یک ادجوانت امولسیون روغنی آب در روغن (W/O) بمنظور واکسیناسیون طیور توسعه یافته است. این ادجوانت مبتنی بر روغن معدنی و یک امولسیفایر آمپی‌فیل غیر یونی توسعه یافته است و یک امولسیون پایدار با ویسکوزیته پایین فراهم می‌آورد. نسبت آب به روغن مورد استفاده در این ادجوانت به میزان 30 به 70 است، و یک امولسیون پایدار و ویسکوزیته پایین ایجاد می‌کند.

     ویژگی‌ها و خصوصیات فیزیکی و شیمیایی اعم از ویسکوزیته، اندازه قطرات و پایداری امولسیون در این ادجوانت طبق استانداردهای بین‌المللی و توسط آزمایشگاه‌های معتبر ارزیابی و گزارش شده است. همچنین آزمایشات بالینی نشان داده است که این ادجوانت در کنار بی‌خطر بودن، می‌تواند سیستم ایمنی را به خوبی تحریک کند و یک ایمنی پایدار پدید آورد.

     نوآوری‌های بکار گرفته شده در توسعه این محصول منجر شده است تا این ادجوانت روغنی با امکانات و تجهیزات صنعتی مصرف‌کننده همخوانی داشته باشد و پاسخگوی نیازهای مشتریان باشد. همچنین بکارگیری استاندارهای آزمایشی در پروسه تحقیق و توسعه، تضمین کننده کیفیت محصول است.